0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World FIFA World Cup, Group A
Ecuador
۱
۲
Senegal
Finished
۱۸:۳۰
Netherlands
۲
۰
Qatar
Finished
۱۸:۳۰
  Armenia Premier League
FC Noah Artsakh
۳
۲
Alashkert
Finished
۱۳:۳۰
BKMA Yerevan
۰
۱
FC Shirak
Finished
۱۵:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Sumgayit
۱
۱
FK Qabala
Finished
۱۶:۰۰
PFK Turan Tovuz
۰
۱
Sabah
Finished
۱۳:۳۰
  Portugal U23 League
Braga U23
۳
۰
Maritimo U23
Finished
۱۴:۳۰
Estoril U23
۱
۰
Portimonense U23
inprogress
۱۹:۳۰
Benfica U23
۲
۱
SC Farense U23
Finished
۱۸:۳۰
  Tanzania Premier League
Ihefu FC
۲
۱
Young Africans
Finished
۱۶:۳۰
  China League One
Heilongjiang Ice City FC
۰
۱
Nanjing Fengfan
Finished
۰۹:۳۰
Beijing Institute of Technology FC
۱
۳
Qingdao Youth Island
Finished
۰۹:۳۰
Sichuan Jiuniu
۱
۰
Zibo Cuju
Finished
۰۹:۳۰
Shenyang Urban FC
۱
۱
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۰۹:۳۰
  Oman Professional League
Al Seeb
۰
۰
Al Nahda
inprogress
۱۸:۴۵
Bahla Club
۲
۰
Al-Ittihad Club (Salalah)
Finished
۱۶:۱۰
Al Suwaiq
۱
۰
AL Musannah
Finished
۱۶:۱۰
  Algeria Division 1
CR Belouizdad
۲
۱
CS Constantine
Finished
۱۷:۳۰
ES Setif
۰
۰
MC Oran
inprogress
۲۰:۳۰
MC Magra
۱
۱
USM Alger
Finished
۱۷:۳۰
US Biskra
۱
۱
JS Kabylie
Finished
۱۷:۳۰
ASO Chlef
۰
۰
El Bayadh
Finished
۱۷:۳۰
JS Saoura
۰
۰
AB Chelghoum Laid
inprogress
۲۰:۳۰
RC Arba
۵
۱
USM Khenchela
Finished
۱۷:۳۰
MC Alger
۲
۲
Paradou AC
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia Prva liga
ND Gorica
۱
۱
Tabor Sezana
Finished
۱۶:۳۰
NK Maribor
۱
۰
NK Bravo
inprogress
۲۰:۳۰
  Czech Republic Tipsport Liga
FK Teplice
۱
۱
Pardubice
Finished
۱۳:۰۰
FK AS Trencin
۵
۱
FC Spartak Trnava
Finished
۱۳:۰۰
  India AMFA Cup
Kuki Sporting Club
۱
۰
United Sports Association
Finished
۱۲:۰۵
LYCC
۳
۱
KYVO
Finished
۰۹:۴۵
  World Friendly Club Matches
Koge
۱
۲
B93 Kopenhagen
Finished
۱۳:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۳
۰
De Graafschap
Finished
۱۴:۴۵
Besiktas JK
۴
۰
Istanbulspor AS
inprogress
۱۹:۳۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
۰
۲
Torku Konyaspor
inprogress
۲۰:۳۰
Queens Park Rangers FC
۲
۱
FC Livingston
Finished
۱۶:۳۰
SK Sturm Graz II
۳
۳
FK Graficar Beograd
Finished
۱۸:۳۰
Banik Ostrava B
۸
۲
SK Kvitkovice
Finished
۱۳:۳۰
  India I-League
Kenkre
۰
۱
Neroca FC
Finished
۱۷:۰۰
  Romania Liga I
Chindia Targoviste
۰
۰
Universitatea Craiova
inprogress
۲۰:۳۰
  World Friendly International Matches U19
Germany U19
۰
۱
Portugal U19
inprogress
۲۰:۳۰
Malta U19
۱
۵
Poland U19
Finished
۱۵:۰۰
  Angola Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
۰
۱
Primeiro de Agosto
Finished
۱۸:۰۰
  Uganda Premier League
Bright Stars FC
۲
۰
Bul FC
Finished
۱۶:۳۰
Blacks Power
۱
۰
UPDF FC
Finished
۱۶:۳۰
Vipers
۲
۰
Villa SC
Finished
۱۶:۳۰
Maroons FC
۲
۲
Uganda Revenue Authority SC
Finished
۱۶:۳۰
Kampala City
۲
۱
Gadaffi
Finished
۱۶:۳۰
  Bhutan Premier League
BFF Academy U19
۳
۲
Ugyen Academy FC
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie C, Group B
Carrarese
۰
۰
AC Ancona
inprogress
۲۰:۰۰
US Pontedera 1912
۱
۱
ACD Virtus Entella
inprogress
۲۰:۰۰
ASD Torres
۰
۰
Fiorenzuola
inprogress
۲۰:۰۰
US Alessandria 1912
۱
۱
Olbia Calcio
Finished
۱۵:۳۰
  Ethiopia Premier League
Sidama Bunna
۰
۴
Fasil Kenema
inprogress
۱۹:۳۰
Dire Dawa
۲
۲
Wolkite City
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Rivadavia Venado Tuerto
۱
۲
Atletico Carcarana
Finished
۰۳:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
BSG Chemie Leipzig
-
-
BFC Dynamo Berlin
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  India Super Division Bangalore
Bangalore United FC
۰
۳
Students Union
Finished
۱۴:۰۰
Bangalore Independents
۳
۱
Young Challengers
Finished
۱۰:۰۰
FC Deccan
۱
۰
Bangalore Dream United FC
Finished
۱۲:۰۰
  Egypt Division 2
Helal Aldabaa
۱
۰
Alexandria Sporting Club
Finished
۱۶:۰۰
  Botswana Premier League
Morupule Wanderers
۰
۳
Security Systems FC
Finished
۱۷:۳۰
Extension Gunners
۱
۲
Orapa United FC
Finished
۱۷:۳۰
  Mauritania Division 1
Nouakchott King's
۱
۰
ASC Gendrim
inprogress
۱۹:۴۵
  Iraq Iraqi Premier League
Newroz SC
۰
۳
Al Qasim SC
Finished
۱۴:۳۰
  Armenia 1. Division
Syunik
۰
۱
Gandzasar Kapan
Finished
۱۳:۳۰
  Turkmenistan Yokary Liga
Sagadam
۴
۱
Nebitci
Finished
۱۳:۳۰
  Denmark Future Cup
Silkeborg Reserves
۱
۲
Brondby Reserves
Finished
۱۷:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید